воскресенье, 26 мая 2013 г.

"Школа Успіху". НОВА ІСТОРІЯ


 До нового сезону унікального проекту Фонду Братів Кличків залишилось зовсім трішки часу! Вже відомо, що "Школа Успіху" відкриє свої двері 12 червня. Для 150 учасників табору розпочнеться надзвичайно захоплююча історія. На протязі двох тижнів підлітки будуть отримувати необмежений досвід в найрізноманітніших сферах.
 За правилами проекту, учасників буде розподілено за десятьмя напрямками : кулінарія, майстрування, музика та гра на інструментах, космос та астрономія, мистецтво танцю, фото та композиція, природа та екологія, мистецтво театру та кіно, ІТ та ігри, журналістика та комунікації. До кожної зі студій будуть навідуватися зіркові, відомі та просто надзвичайно цікаві гості, котрі проводитимуть цікаві майстер-класи, будуть спілкуватися з учасниками, ділитися досвідом та відкривати професійні секрети ...
 Учасників "Школи Успіху" чекає безліч сюрпризів та незабутніх емоцій. Кожен день - це нова історія. Працівники та волонтери фонду будуть робити усе можливе, щоб кожний учасник табору "Школа Успіху" згадував цей фантастичний табір усе життя і кожен раз з посмішкою на обличчі.
24 травня стали відомі імена волонтерів цього проекту:
Глушаков Микола
Гонтарева Марія
Дорош Аліна
Зінов’єв Родіон
Іванченко Тіма
Князева Євгенія
Кудлай Аліна
Моісеєнко Артем
Назар’єва Ксенія
Поляков Ярослав
Согоян Тигран
Уманець Катерина
Хінчик Альона
Шептунов Владислав
Юзов Андрій
Янчук Олександр

 Волонетри - це учасники минулорічного проекту, які передадуть отриманий досвід та матимуть нагоду його проявити у справі.
 Особисто я зараз відчуваю ностальгію і дуже чекаю на початок проекту. Ми вже встигли скучити один за одним. Ця зустріч  реально спонукає на хорошу та якісну роботу.  Вже зовсім скоро ми, учасники минулого табору братів Кличків будемо творити нову та безмежно цікаву "Школу Успіху".


Комментариев нет:

Отправить комментарий