суббота, 18 августа 2012 г.

Майстер своєї справи

 Справжній майстер своєї справи завітав до "Майстерні Успіху!". Людина, яка справді знає, як дарувати хороший настрій людям. Олександр Вишневський - корпоративний ведучий, котрий відомий і на нього є попит не тільки в Україні, і саме своїй відкритості та щирості.
 Не зважаючи на те, що за освітою Саша психолог, він чудово веде різні свята і користується популярністю. А знання в цій галузі допомагають йому краще розуміти людей і давати їм ті емоції, які вони потребують.
 "Я дуже люблю проводити час разом із сім'єю, але дуже багато часу приділяю роботі". У 2011 році Саша провів близько 180 корпоративів. Робота йому дуже подобається, не зважаючи на те, що часу на відпочинок із друзями іноді не вистачає.

 Олександр Вишневський розповів, як правильно звернути на себе увагу і справити гідне враження. Також, усі разом провели спільне заняття для розвитку мовлення та дикції.  Учасники отримали незабутній досвід і безліч щирих емоцій від спілкування. Спробуйте скористатися секретом Олександра і кожного ранку для покращення дикції говорити скоромовку :"Бомбардир Бомбардил Брандербург". Практикуйте до максимально ідеальної вимови. Нам це вдалося з 10-го разу :) Успіхів!

Комментариев нет:

Отправить комментарий