воскресенье, 15 июля 2012 г.

Jackass _ Диваки

 Побачивши хоча б одну витівку jackass, одразу розумієш, що свідома людина не здатна на такі безглузді вчинки. Більшість людей не сприймають їхні витівки та вважають їх повними бовдурами. Заради нових відчуттів, вражень та емоцій jackass готові практично на все. Мені здається, що негативні висловлювання на їх адресу навпаки заохочують робити диваків ще безглуздіші вчинки. Диваки охоче шокують не тільки своїми витівками, а й досить часто зовнішнім виглядом.
  У 2000-му році на телеканалі  "MTV"  вийшов новий проект, який так і називався - "Jackass". У нього були досить високі рейтенги, тому що герої шоу дивували телеглядачів і змушували просто тремтіти від побаченого. Перед кожним шокуючим відео і під час нього була відеострічка, на якій попереджували про небезпеку, якщо ці трюки виконувати самостійно. Це робити заборонялось. Та все ж, досить часто шоу звинувачували у смертях підлітків і дітей. Шоу закрили у 2002 році.
  Реальні диваки з інтернету не пишуть на своїх відео застереження. Та й досить часто вони самі ж і стають жертвами своїх же витівок.
  Я переконаний, що від вчинків jackass можна отримати не тільки шок, а ще й естетичну огиду. Навіщо диваки цим займаються?!- Тільки їм і відомо... А можливо вони зовсім і не бовдури, а просто беруть від свого життя максимум, іноді ризикуючи майбутнім.
 У кожного з нас є свої секрети і кожен розпоряджається своїм життям за власним смаком.

Комментариев нет:

Отправить комментарий