суббота, 14 июля 2012 г.

МИ УКРАЇНЦІ! МОВА В НАС УКРАЇНСЬКА!

  Звісно не одного мене хвилює мовне питання в Україні та події, які зараз відбуваються, але емоцій все більше і більше... Вчора до лікарні забрали ще одного голодувальника, котрий протестував проти мовного закону. У мене складається таке враження, ніби влада відверто ігнорує усе, що відбувається в країні... Це просто провокація. Люди поділилися на дві частини, але ми повинні пам'ятати і розуміти, що УКРАЇНА одна! Ми УКРАЇНЦІ! МОВА В НАС УКРАЇНСЬКА!
  Чим усе це закінчиться ніхто не знає, та багато хто вважає, що закон не приймуть і таким чином просто відволікають увагу людей від більш важливих проблем, які відбуваються в країні.
  Я вважаю, що ми повинні бути вдячні людям, котрі зараз відстоюють права українців, рідну мову нашого народу і майбутнє країни. Без рідної мови не може бути цілісної держави. Ми творці нашого майбутнього і ми просто не маємо права не захищати рідну мову! 
 
  

2 комментария:

  1. Ми втрачаємо нашу рідну мову.Навіть люди які розмовляють на російській розуміють,що в нашій країні має бути одна державна мова.

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. В мене дуже багато знайомих, які розмовляють російською, але вони за українську...

      Удалить